Katar 2014

Jestli jeden obrázek vydá za tisíc slov a jedno video za tisíc obrázků, tak se připravte na opravdu milionovej příspěvek. Poprvé v životě jsem totiž stloukl opravdové rodinné video a rovnou ho tady nabízím k pošušňání. Video nastavuje nemilosrdně zrcadlo našemu maloměšťáckému životu v Kataru v roce 2014.

Tady je hlavní verze s mou oblíbenou hudbou od Killers. Je legální, ale nejde na mobilech a tabletech.

Jestli chcete video omrknout i na mobilním zařízení, vyzkoušejte tuhle verzi s trošku jinou muzikou.

A teď víte, jak to u nás opravdu vypadá.

4 komentáře

 1. tuky napsal:

  moc hezké :)

 2. F. Brom napsal:

  Video se mi jeví jako pěkný průřez bytí v Kataru. Já toho natočil taky poměrně dost. Hned bych se tam rád vrátil a šel se sklouznout na zpívající duně dolů.
  Nebo se projet na čtyřkolkách na hranici. K nevíře, já snad mám určitě v pumách ještě zbytek toho jemného písku. Zvlášť zima mi tam připadla jako velice dobrá věc pro lehce zmrzlého Středoevropana. Kdyby mi to vyšlo a dorazil do Doha, mohu Vás eventuálně přepadnout ? F.Brom

 3. Ondra napsal:

  Zajímavý je, že hračky na dálkové ovládání má v ruce slečna, zato auto myje mladík…Nemělo by to být obráceně? Co říkáš, Martínku?? Je vidět, že je Katar trochu kazí :-D

  • admin napsal:

   Haha, normálně se chovají dost přesně podle zažitých rolí, ale tohle je možná výjimka. Timi si ráda hraje s autíčkem na DO, přesně milují to oba. A prosadila se i k lodi, protože jí připadalo, že bratra je ve filmu moc. :-) A kluk myje auto rád, je to jeho oblíbená víkendová činnost, zatímco dcera by se kvůli tomu určitě nezvedla z pohovky.

Přidejte skřek