A zase práce

No jo, je to tak. Od července se vracím domů; po devíti letech u Vodafonu měním tričko a nastupuju k T-Mobilu. Zároveň se taky logicky stěhujeme z Maďarska zpátky do ČR.

Jak se taková věc semele? Nebudu si vymýšlet žádná sofistikovaná zdůvodnění ani povídání o tom, že po tak dlouhé době potřebuju změnu a že u Dunaje je moc komárů atd. atd. (i když teda ti komáři tu jsou!) T-Mobile mi prostě udělal nabídku, která se nedala odmítnout, jak říkal kolega Corleone. A tak do toho jdu a těším se. S Vodafonem jsem to udělal pěkně transparentně, všechno jsem jim tady řekl, dohodli jsme se, s vedením českého Vodafonu jsem se taky hezky rozloučil a je to. Byli jsme a zůstáváme přáteli – ono to po těch letech ani jinak nejde.

Lidi v T na mě udělali skvělý první dojem, myslím, že si mi tam bude líbit. Je jasný, že je to jiná firma a má trošku jiná očekávání – nečekejte proto prosím žádné blázniviny v TV. Ale se zbytkem komunikace si opravdu zkusíme pohrát, ať je všechno co nejlepší pro zákazníka. To je taková jediná zásada, které si vážně držím, a chci to tak nechat. Tak mi prosím držte palce a těm v T taky, ať jsou se mnou spokojení.

7 komentářů

 1. Václav Karger napsal:

  Tak to moc gratuluju, Vam i T-Mobilu. Uz jen tim ze najal nekoho s odvahou delat veci jinak mi je hned sympatictejsi. Tak at se dari a Ordnung Muss Sein Vas neotravi :)

 2. admin napsal:

  Václave, díky, fakt si toho od tebe vážím. Nebo vlastně od vás. (Už je načase, abychom oficiálně přepli na tykací mód…:-)) Doufám, že se zase brzo uvidíme.

 3. Fandor napsal:

  Take gratuluju a verim, ze i diky TM je tva rodina uz jen kousicek od vilky v K. :)

 4. Martin napsal:

  Dik, Fandore, doufam, ze mas pravdu… :-)

 5. novyk napsal:

  Pekne, pekne … zrovna jsem si na Tebe Martine vzpomenul, kdyz jsem byl o vikendu v Bystrici v ulici Karla Noveho :-)

 6. Tomáš napsal:

  Omlouvám se za OT, můj zájem směřuje k autu 2.0 FSI v roce 2007. Domnívám se, že teď asi patří mně, a chtěl bych položit pár otázek (přes mail). Moc díky.

 7. novyk napsal:

  Koukam, koukam, ze se cinis :-))
  http://www.youtube.com/watch?v=RjX6qMvzxr0

Přidejte skřek