Interview na Seznam.cz

V červnu jsem byl na 2týdenní dovolené doma v ČR (a doma v Rumunsku). Při té příležitosti jsem jednou šel po Radlické ulici na Andělu, z okna na mě bafnul pan Kubík, že jim tam stojí kamery, na čočky padá prach a jestli bychom prý nemohli natočit malý rozhovor. No, takhle přesně to nebylo, ale malý rozhovor jsme natočili.

Tady máte odkaz na stránkách Seznamu.

Byla to moc příjemná zkušenost a mají v tom Seznamu skvělý tým. Akorát jednu věc bych měl opravit – p. Babiš mi nikdy nenabízel práci na kampani, jen na té jeho knize – snažil jsem se to v rozhovoru říct přesně, ale soudě podle titulku jsem to asi nedokázal.

Natáčeli jsme 3. července a na web to šlo 11. 7. – to si sem poznamenávám pro úžely Samožerbuchu.

2 komentáře

  1. LK napsal:

    Chlape, nevím, zda je to dokonalý produkt sám sebe (marketingu) a nebo je to pravdivej dojem, ale na to, jak jste úspěšnej a bohatej, působíte neuvěřitelně skromě, uvěřitelně a pohodově. Držím vám palce a doufám, že do politky nepolezete a pokud náhodou ano, že zůstanete stále sám sebou.

  2. PH napsal:

    Pane Jaroši, když se řekne marketingový odborník, představím si šmejda. Šmejda, který skvěle prodává iluze (třeba něco důchodcům, nebo Eskymákům bezva ledničku, za kterou s dobrým pocitem utratí celoživotní úspory). Od takovýchhle lidí prchám co nejrychleji, protože je mně líto času se jich zbavovat. A jestli děláte rozhovory s duem Kubík/Slonková, tak mně z toho vychází, že se chytáte jakéhokoliv novinářského póvlu, což snad normální lidi prokouknou a náležitě Vaše politické ambice ocení. Z toho, co o Vás vím, nesaháte panu Babišovi ani po kotníky, jen se o něj umíte otírat (v duchu školy Kubík/Slonková).

Přidejte skřek