Vyštrachal jsem v počítači nějaká GoPro videa z naší loňské cesty do Ománu. No a samozřejmě jsem se pokusil je spojit v jeden koukatelný celek.

Dopředu varuju, že je to hodně rodinný žánr. Není to žádná hluboká výpověď o překrásné skalnaté zemi ve zlomovém okamžiku její historie – je to spíš výpověď o tom, jak naše děti chodí sem, jak naše děti chodí tam a jaký bordel máme v hotelových pokojích. Jestli takové věci máte rádi, tak na to mrkněte – doporučuji přepnout na YouTube do HD.

5 komentářů

  1. Pěkné záběry z rodinné dovolené a velké auto určitě dobře posloužilo. Inu Trabant je Trabant, zvláště v barvě našeho velkého východního souseda (měl jsem, tedy výše uvedené, Raptora pochopitelně ne, já jsem potrefený JEEPem). Snímek pěkný a dává rychlý přehled. Jen je trochu problém na těchto kamerách se stabilizací. Zvláště když třeba jdete a snímáte. Kamera se úporně snaží udržet motiv a výsledek je drobně a rychle poskakující obraz. Když jsem byl donucen snímat bez gripu live video na foťáku (pro běžné účely mám PENTAX K30), tak se mi tento jev hrubě nelíbil. Naštěstí je tam volba – stabilizace jen fotek, při videu stabilizaci vypnout. A zas to bylo ono, omlouvám se ale, že Vám do toho kecám a ještě z jiného sudu… FB.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno