Vojta Kotek 2

A čerstvě z pece zbytek naší fitness kampaně. Obzvlášť doporučuju Lukáše Pavláska v prvním spotu s jeho děsivým nasazením ňaderných zbraní…

Vojta Kotek a tablety

Vojta Kotek a Komplet

10 komentářů

 1. fremy napsal:

  S Lukášem Pavláskem jste se museli při natáčení hodně bavit.

 2. dan růžička napsal:

  Zdravím.
  A kde je motivační pohovor?

  Dr.

  • admin napsal:

   Ten ještě dáme, mně se samozřejmě líbí. I ten Vacushape bych dal alespoň na internet – jasná věc.

 3. Vesničan napsal:

  Příští série spotů se přemístí z fitka kam? Na sekretariát ODS? A svěží prsatá blondýna bude předávat přihlášky za člena? Půjde si pro přihlášku i nějaký známý, filmově-televizní ksicht? (Převlečený za cokoli, např. za Paroubka. Genzer by byl ideální…) A bude vtipně požadovat ODS-bonus?
  Tento marketinkový trapas T-mobile (týmobajlu) velmi mnoho lidí nikdy neodpustí (patřím k nim). Neexistuje jediný argument, byť by se tvářil seberozuměji o správnosti kroku.

 4. Blonďadlo napsal:

  Úplně se mi vybavilo, jak mi kdysi (jakožto „tiskáčkovi“ nemocnice) z redakce jednoho nejmenovaného odborného časopisu o Hi-tech hračkách přistál v poště dotaz, zda naši lékaři používají tablety… ;-)

 5. Jan Pohan napsal:

  Tak opět musím pochválit za skvělou práci. Po vánočních reklamách je to další neuvěřitelně humorná a chytlavá záležitost. Dneska jsme se s kolegou přistihli, jak hlásíme „máš tabletyyy? a mácháme do toho napracovanými prsáky. Jen mě vždycky pak trošku přejde humor, když mi přijde účet od T-mobile, obvykle na 1000-1500 Kč:-( a to zase tak moc nevolám a jsem u T-mobile od roku 1999. Halt ten marketing, Vojta Kotek, Bolek POlívka a Martin Jaroš nejsou asi vůbec zadarmo:-(

  • admin napsal:

   Já jsem náhodou výhodný. :-) Ale nebojte, ten zbytek se bude furt zlepšovat. Díky za pochvalu i za věrnost, můžu vám říct, že se opravdu snažím, abychom byli čim dál lepší k zákazníkovi a že to snad začne být i vidět!

Přidejte skřek