Martin Jaroš

Martin JarošBein manžel. Je mi 38 let, zrovna jako ženě, ale rozdíl je v tom, že u sebe to můžu prozradit. Jsem buran z Benešova u Prahy a jsem na to hrdý.

Momentálně žijeme s rodinou v Kataru, kde je nám velmi teplo. Já tu dělám pro operátora jménem Qatar Telecom neboli Qtel, kteroužto firmu mám velice rád. Moje pozice je na druhém patře. Není to můj první odskok do zahraničí – už dřív jsem pracoval v Turecku a v Maďarsku. A všude se nám líbilo. My jsme holt takoví světoobčani. Chceme za život navštívit alespoň 100 zemí a poznat je co nejvíc do hloubky. Jednak se tím dobře zabíjí čas, jednak se tím člověk přece jen trošku obouchá a je k stáru tzv. moudrej, což by nám jako velice konvenovalo.

Ale ještě k té práci. Před Qtelem jsem pracoval pro T-Mobile, což bylo naprosto úžasný, a ještě předtím pro Vodafone a pro Oskara, což byly moje první krásný operátorský roky. U růžových jsem byl 2,5 roku a u červených dokonce 9 let. Úplně na začátku, ještě jako študák, jsem dřel v Hospodářských novinách (3 roky), a to jsem naprosto miloval, z toho žiju dodnes.

Moje práce je pořád to samý – komunikace a marketing. Dělal jsem třeba časopis ČILICHILI, reklamy s falešnými soby, Chuckem Norrisem, Bolkem Polívkou nebo Lukášem Pavláskem a Vojtou Kotkem. Tady jsem vybral pár těch filmíků, které mám nejradši.

Co mám rád? Svou rodinu (Bea, Timi, Martínek), knihy, stromy, auta a trošku toho focení. Taky mám rád Českou republiku a kvůli ženě i Maďarsko – rád bych, aby moje děti jednou byly hrdými Středoevropany, aby perfektně znaly historii toho našeho koutu světa a aby v sobě měly všechen ten českej humor a nadhled a k tomu maďarskou kuráž a sílu.

Furt něco smolím – kdysi jsem psal Vosu na jazyku, vydal jsem Černého Petra, místy překládám a za dob nerozumného mládí jsem i programoval (Turbo Karel).

Všechny články se štítkem Martin

Kontakty


V krychli

Kniha
Silmarillion

Tom a Jerry
Tom

Spisovatel
Jaroslav Hašek

Film
Sedm statečných

Počítač
PC

Palivo
Benzín

Hudba
Óda na radost

Bůh
Ano

Země
USA

Kraj
Toskánsko

Zbraně
Ano

Steak
Well done

Herec
Steve McQueen

Karosérie
Kupé

Dekáda
60s

Hra
Civilization

Víno
Tokaji Aszú 6 puttonyos