Dneska jsem přines do práce parádní vosí hnízda, co napekla máma tady v Kataru.

A říkám lidem, tohle je naše vánoční cukroví, nebojte se a berte si, je to všechno halál, ani ten rum tam není, a to ho jinak máma dává úplně do všeho.

Strhla se o to úplná rvačka, jak jim to chutnalo, a i distingované katarské dámy si chodily pro páté hnízdo, když měly ještě pusy plné čtvrtého. A samozřejmě mi přály veselé Vánoce, Merry Christmas, stejně jako já jim přeju Ramadán Mubarak a stejně jako místním Indům přejeme pěkný Diwali.

No a takhle, lidi, by to vlastně mělo být furt. Každý ať si peče to svoje cukroví, co má rád a na čem vyrost. A v ideálním případě si to ještě navzájem ochutnáme a pochválíme a máme pěkný svátky. A i kdyby nám cukroví těch jiných nechutnalo, že je třeba moc sladký nebo moc medový, tak to taky není žádný problém. Nemusíme si ho přece navzájem cpát. Trable by byly jedině v případě, kdybychom si to svoje cukroví navzájem vyhazovali nebo přímo zakazovali péct, že tam lejeme něco špatnýho a kdesi cosi. Tohle jediný pravidlo to potřebuje a pak je všechno fajn. Tak vám přeju krásný Vánoce a šťastnej novej rok a ať máte super vosí hnízda nebo cokoli, co máte rádi!

Vyšlo i na Facebooku. 3.8k lajků, 120 sdílení.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno