#27 Formule

2
2111
Jsem hrdý… tu trofej, co Lewis Hamilton třímá v ruce, jsem dělal já. A ještě tři super kluci a jedna super ženská z našeho týmu a z agentury. Dělali jsme ji od A až do Z, od úvodních návrhů přes milióny připomínek ze všech stran až po finální výrobu. Vláčet 30 kilo stříbra v obyčejném kufru přes zubožený Libanon a nesmět o to za žádnou cenu přijít (protože trofeje přece nemůžou dorazit týden po závodě), to se jen tak nezapomíná (to zrovna dělala ta kolegyně).

Trofej vyjadřuje naše sekundární logo (větší a menší kroužek) a zároveň má tvar výfuku. Chtěl jsem se obrátit na české umělce, aby nám ji navrhli, ale tahle první velká cena přišla jako blesk z čistého nebe a nebyl čas. Museli jsme se s tím nějak poprat sami. Příště – máme to titulní sponzorství na deset let. Samozřejmě bych na výsledku pár věcí rád změnil, podstavec je vizuálně příliš masivní atd. atd., ale už dávno jsem se musel naučit umění možného. Je těžké vyhovět všem, když máte na jedné straně šejky, pro které ne není odpověď, a na druhé straně žraloky z F1, kteří jsou tvrdí jako hřebíky. I tak jsem moc rád.

V poslední době toho mám v práci hodně, proto už moc nestíhám psát. Padám na hubu, ale aspoň vidím nějaké výsledky a baví mě to. Už asi nikdy v životě nebudu mít příležitost dělat na takových věcech. Naše značka jde nahoru – s naším logem běhá od srpna Leo Messi, dnes vidíte formuli, před týdnem jsme se stali sponzory arabského a světového šampionátu FIFA. Jednat s tímhle patrem sportovního byznysu je… poučné. A je za tím dost práce a samozřejmě i natáčení a zábava. Když tak ráno jím svou ovesnou kaši a ještě mám sílu se soustředit, tak si říkám, že jsem za to všechno vděčný a že si to užívám. (Během dne mě to pak rychle přejde, dokud nepřijde nové ráno a nová snídaně.) Mám rád i svou firmu, je to nejlepší zaměstnavatel, co jsem kdy měl. Jen Oskar byl víc cool, ale tam to někdy šlo až do křeče a přece jen jsme to všechno dělali v malém. Ale celkově mám na všechny operátory dobré vzpomínky, jen tady mi to prostě sedlo nejvíc a taky mě to nejvíc baví.

Fotka – náš SM tým.

2 komentářů

  1. Mám radost, když nějaký člověk dělá práci, která ho tolik baví a navíc tu práci dělá takhle úžasně. Tak přeji pevné nervy, hodně zdraví a ať se daří i nadále.

  2. Cena vypadá dobře. Ten podstavec mi nepřijde moc velký, záleží jak jsou těžké ty „výfuky“. Pak se to snadno vyvrátí.
    Snad to nemá vliv na cyklistický trénink.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno