#31 Před mistrovstvím

4
2637

V úterý 12. dubna máme mistrovství Kataru v časovce – chystám se tam! Závod se jede až od 8 hodin večer. Jednak proto, že přes den už jsou teď v dubnu čtyřicítky, jednak proto, že je Ramadán a muslimští soutěžící by nastupovali nenajedení a nenapití.

Je to pro mě nejdůležitější závod sezóny – časovka je moje srdeční disciplína. A taky na ni nejvíc trénuju. Moje strategie je nenápadné postupné zlepšování. Předloni, když jsem mistrovství jel poprvé, tak jsem skončil celkově 45. Vloni jsem byl celkově 11. Obojí v kategorii Open bez rozdílu věku. Letos, když všechno klapne a nebudu mít třeba defekt, si věřím na 7-8. místo. A příští rok, jestli tu ještě budu, tak bych chtěl zaútočit na medaili. :-) No, to je samozřejmě spíš jen takový sen. Je tu nějakých šest sedm chlapů, kteří mají sílu jako bejk. Ale kdo ví, třeba někdo z nich dostane rýmičku, někoho náhodou trošku srazí černý pickup – jeden nikdy neví, co budoucnost přinese!

Fotku pořídila Bea na mé oblíbené testovací trati u okruhu Lusail. Na fotce ještě zdaleka nemám ideální polohu, ještě musím s hlavou trošku dolů, abych byl víc aero. Ale postupně na tom pracuju.

Tak mi držte palce, ve středu dám vědět!

Edit: Tak už jsem to dojel, výsledky jsou zde!

4 komentářů

    • Silniční lišej je u mě bohužel silně vyvinutá… :-) S tím faceliftem je to dobrý nápad, ale opravdu až v momentě nejvyšší nouze, kdy půjde o tisíciny!

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno