novou prací jsme spustili i novou verzi našeho rodinného webu. Znáte to, velký úklid, nové začátky a takové ty kecy. Design je pořád stejně nemotorný; toho se zaplaťpámbu držím. Ale údržba stránky je pro mě mnohem pohodlnější, protože jsem přešel na redakční systém WordPress.

Hodně lidí sem chodí kvůli archívu Vosy na jazyku. Nebojte se, Vosa je tady. Pořád sním o tom, že budu ve Vose pokračovat. Třeba se budu v Turecku tak nehorázně nudit, že to půjde.

Sklad fotek jsem nově šoupnul na stránky Picasa, tak se občas jukněte.

Přeju pěkné počtení a příjemný zbytek života.

5 komentářů

  1. Ahoj, moc rádi si u Vás čteme, nový web vypadá pěkně, jen chce trochu odladit pro FF. Nemohu tak najít starší příspěvky, mohl by jsi zmínit tu firmu, co si u ní stavíš PC? Díky Petr P.S. Přejeme mnoho zdaru v Turecku!

  2. Petře, ahoj a díky! Na ten Firefox se mrknu (sám používám Operu, takže problém ve FF často přehlédnu). Počítač jsme koupili u jscomputers.cz a pořád jsme naprosto spokojení.

  3. Za ten FF se taky přimlouvám, poněvadž tam, kde se nezalamujou řádky a jedou přes AdSense a ještě dál (často), tak je to trošku úmor. Ale co by člověk při honbě za obsahem neudělal, že jo…

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno