Celej život se směju selfíčkářům, abych se na středně stará kolena stal jedním z nich. Tuhle fotku jsem pořídil na večeři s hráči Qatar Open 2015 a je tam Bea s Tomášem Berdychem. Je to moc sympatický chlapík a opravdu jsme mu celý turnaj drželi palce a poctivě chodili do hlediště.

Nakonec tedy Tomáš prohrál ve finále, ale i to je samozřejmě super a velké zlepšení proti loňskému roku, kdy tu vypadl v prvním kole.

Moje historicky první selfie

Beata Jarošová, Tomáš Berdych, Martin Jaroš, Qatar Exxonmobil Open 2015,slelfie

To je ten lump, co Tomáše porazil – David Ferrer. Taková malá španělská motorová myš. No, co čekat od Španěla.

David Ferrer, Qatar Open 2015

Jinak musím říct, že jsem dřív tenisu zas tolik nehověl, ale teď naživo vidím, že je to vlastně divácky moc atraktivní sport. A tady v Kataru se sleduje hrozně snadno – dvorec je docela malý, takže sedíme těsně nad hráči a vidíme je skvěle. Místní zdá se moc na zápasy nechoděj, takže hlediště je hlavně pro nás cizince. A vždycky se dá zaparkovat těsně vedle stadionu. Co víc si od sportu přát?

Jo a mimochodem, říkal jsem si, že sem musím přidávat příspěvky častěji. I když to budou třeba jen takové nedomrlé výkřiky do tmy jako ten dnešní. Přece jen mi to psaní docela chybí, no a i pro ten web je lepší, když nezarůstá pavučinama. Takže od teďka se připravte na mnohem častější aktualizace a vůbec další sociální jistoty.

1 komentář

  1. Ovšem, Martine, kdo tě jednou viděl hrát fotbal v blízkosti vysílače Českých radiokomunikací, ten na to do smrti nezapomene. :)

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno