Když byla Timi na Vánoce doma, tak jsem toho využil a dovlekl rodinu k profesionální fotografce, abychom si udělali společné fotky. Nikdy jsme nic takového neměli a já jsem po tom hrozně toužil. Oba potomci to samozřejmě vzali jako nejhorší formu rodičovského teroru a Timi tenhle pocit tak úplně neskryla ani během focení. :-) Ale když nakonec fotky přišly, tak měli všichni radost.

Mám Beu i děti strašně rád, jsou pro mě všechno. A Timi, která je teď zase na druhé straně zeměkoule – 11 hodin časového rozdílu! – dívám se na její fotky znovu a znovu a doufám, že mojí holčičce se daří dobře.

Fotky nám udělal ateliér Juliette Sawyer a byla to moc fajn zkušenost. Vím, na obrázcích vypadám jako vždy poněkud prkenně – to vůbec není jejich chyba! Já jsem s fotkami spokojen.

1 komentář

  1. Úžasné na tom je, že kluk jako byste ho porodil Vy a holka jako by byla dcera své mámy:-). Je to paráda! Ale není škoda, že jste si nevzali i UCLA trička??? Co když se to v budoucnu bude hodit, až se bude třeba dostat tan postgraduál?:-))) … lepší storku nevymyslíte

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno