Může se to zdát absurdní, ale je to tak. O víkendu jsme se nechali porazit lidmi, kteří ve volném čase vydávají zvuky jako „ťava“ nebo „čučoriedka“. Chápu, že vaše kulaté slovanské tváře jsou zrůzněny zklamáním. Ale nebyla by to Vosa na jazyku, aby neměla na vaši depresi lék! Pojďme se pomstít! Je tu jen malá otázka: Jak vytrestat národ, který potírá své střechy hořčicí na ochranu proti radiaci z Iráku (link ztracen)?

Samozřejmě bychom se tu mohli uchýlit k lacinému nacionalismu, jako to udělaly Novinky.cz. Je hezké vědět, který národ je v regionu nejinteligentnější a který si myslí, že sluneční soustava je proto sluneční, že obíhá kolem Slovenska. Ale všichni tak nějak cítíme, že takové slovní výpady nemají úroveň. Slováky je potřeba ztrestat tak, že Afghánistán bude vedle toho čajíček. Můj návrh na pomstu: buď celou tu zemi zbombardujme kobercovými nálety, nebo tam otevřeme pobočku AAA Auto Bratislava!

Znáte tu šestikilometrovou rovinku na Ústecké, kde AAA Auto provádí své zkušební jízdy? Kdo tudy jednou projížděl, má tu scénku před očima. Na okraji stojí odstavený veterán, u něj tumpachový klient a vedle něho maník v jasně žluté kombinéze. Chlapík rutinovaně vytáčí číslo na odtahovou službu a zároveň uklidňuje kupce, že je to standardní test asistenčního servisu ABA. Zpoza plotu se na to dívají klokani, tváří se rezignovaně a naslouchají tlampačové hudbě s podprahovými motivy, které už v buši přivedly k demenci celé kmeny domorodců.

Určitě se mnou budete souhlasit. Muž, který dokázal na Praze 8 vytvořit takovou dalíovskou scenérii, muž, který jako první v ČR začal tisknout celé smlouvy fontem Times New Roman 2 px, takový muž prostě nemůže na Slovensku chybět!

AAA Auto Bratislava bude nejdříve potřebovat reklamu. Mezi slovenskými sportovci se jistě strhne bitka o to, kdo bude smět převzít roli českého Goebbelse Tomáše Engeho. Už vidím Miro Šatana, jak stojí u přelakovaného Fordu Scorpio a do televize pronáší ono legendární „Hu hu hu hu hu – verte profesionálom.“ Zadečky slovenských modelek se přitom budou o auto opírat tak rafinovaně, že když za sebou Miro bouchne dveřmi, ani jeden blatník neupadne. Tohle áčka umí!

Příchod AAA Auto samozřejmě dá mohutný ekonomický impuls celému regionu. Nejde jen o Komenského univerzitu, která bude moci zplanýrovat celou Petržalku a místo ní postavit 2. až 5. právnickou fakultu. Snad ještě větší užitek bude mít sousední Maďarsko. Tradičně agilní obyvatelstvo bude do Bratislavy svážet to, co ráno našlo na svých železničních přejezdech – a jak už to mezi horkokrevnými kočovníky bývá, bude to doslova hlava nehlava. Na to všechno nabídne Anthony James Denny Slovákům výhodný leasing a až exekutoři přijdou pro jejich děti a odvedou je do budapešťských restaurací na maso, ona je ta radost z hokeje přejde!

Rakovina nezná hranic, tak proč by je mělo znát AAA Auto?

221 skřeků ztraceno

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno