Včera jsem se u televize až leknul – myslel jsem, že splašená hrošice nabere rychlost a zadupe do země Davida Attenborougha i s jeho teplým kameramanem a celým štábem BBC. Ale nebyl to srdceryvný dokument z kráteru Serengeti, byla to jenom Halina Pawlowská a její nová reklama na nějaký odtučňovací dryák.

Kdo ji náhodou neznáte – Halina Pawlowská jsou ty tři svázané žoky bavlny, které nám už nějaký pátek obětavě přinášejí čerstvé zprávy ze světa českých hvězd, hvězdiček, černých děr a Adély Gondíkové.

Nevadí mi, když umělec občas vystoupí v nějaké té reklamě. Každý z nás někdy potřebuje zrekonstruovat toaletu, aby se mu bidet lesknul jako Petrovi Novotnému obličej, když má přijít vtip.

Tohle dílko s Halinou Pawlowskou mě ovšem skoro připravilo o řeč. Halina Pawlowská a zhubnutí? Vyšší dojivost, to možná, ale z-h-u-b-n-u-t-í? Copak jsem jediný, kdo vidí, že míň přesvědčivou figuru už do reklamy na odtučňovací pilule najít nemohli? Jo, jasně, je tu ještě Český svaz sumó, ale hned po nich přijde Halina „Už zase vážím o 65 kg míň“ Pawlowská.

Kdyby Halina Pawlowská opravdu zhubla o tolik, kolik nám v posledních letech tvrdila v reklamách, rozhovorech a televizních talk show, vážila by dneska tak dva fotony. Což neváží, jak vám potvrdí každý, kdo viděl ty šlápoty v asfaltu na Barrandově. Takže buď Halina o svých zázračných zhubnutích lže, nebo opravdu několikrát splaskla, aby pak kila zase nabrala zpátky. Takže všechny její superdiety a pilule mají jo-jo efekt veliký jak bourací koule. Super zpráva pro všechny její divačky.

Za 30 kilo banánů a 435 smažených rybiček týdně dostává Halina ve 100bodové stupnici jeden bod.

Lidé si myslí, že Halina Pawlowská je jako kousnout se do jazyka

412 skřeků ztraceno

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno