Dnes jsem v KFC viděl mladou sympatickou ženu kojit nějaké mimino. Dívka vůbec nevypadala jako typ holky, který si myslí, že vytahovat prsa na veřejnosti je skvělý nápad. Naopak měla ve tváři nejistý výraz, a proto jsem si jí taky všimnul.

Šel jsem zrovna s tácem k těm košům, které v McDonaldu vynášejí tak často a v KFC vždycky až tak 20 minut poté, co je měli vynést. A rovnou vám řeknu, že v tomhle chození s tácem jsem neuvěřitelně dobrý, možná nejlepší v celé republice. Jdu vždy nejkratší trasou, vyhýbám se mladým fakanům ještě sekundu před tím, než je dopadne hodit za sebe velkou kolu i s brčkem,a nikdy se nemusím rozhlížet, kde koš je. Znám polohu všech košů ve všech KFC v republice. Což mi připomíná, už aby ti lidé zavedli nějaký věrnostní program.

Právě při tom rychlém a efektivním pohybu se zbytky jídla jsem si všiml mladé dívky v červeném. Přesněji řečeno zaujal mě její pohled. Rozhlížela se kolem trochu nejistě a když se očima setkala se mnou, jako by trochu sklopila zrak. Což byla od ní samozřejmě chyba, protože právě to mě přimělo podívat se níž. (Teď vám dám radu, vy lůsři. Když už děláte něco, co nechcete ukázat, tvařte se hrdě. Projde vám to spíš.)

Níž se nacházelo mimino, které bylo právě kojeno. Ano, kojeno, a kojení je technologie založená právě na té věci, o které jste snili, když vám bylo 13, hovada. Sám jsem se na to se zájmem mrknul. Moc pěkné, škoda jen, že dívka se ještě snažila trochu krýt mikinou přehozenou přes rameno. Skoro jsem byl v pokušení k ní přijít a říct jí, ať se nekryje, že je to hezké a nikdo se zlobit nebude. Ale neudělal jsem to, někdy jsem skoro tak zbabělý jako vy.

Dívka tam nebyla sama. Její kamarádka ale zjevně ještě žije v zajetí stereotypů, protože měla prsa normálně pod oblečením.

Kojit dítě v KFC je skvělý nápad. Na své si přijde mimino i lidé kolem. Dokonce i mé ženě se to líbilo, protože ji to přivedlo na její oblíbené téma „Každý má mimino“. V mé slavné stobodové stupnici dostává kojení mimin v KFC 74 bodů. O 73 více než Halina Pawlowská.

Většina lidí prožije prázdný a nanicovatý život v malém bytě, obouchané felicii a s blbými dětmi, protože neměli na nic odvahu.

432 skřeků ztraceno

2 komentářů

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno