Popovídejte si se Sauronem

0
2344
Vosa na jazyku logo

Online chaty s finskými hokejisty nebo muzikálovými kuňkami – to je břečka, kterou na iDnes můžete mít každý den. Vosa na jazyku vám díky fantastickému štěstí a jisté duchovní spřízněnosti přináší chat s osobností velkou doslova jako hora. Sauron Veliký, vládce Mordoru a nejvýraznější postava Pána prstenů, znovu nabývá fyzické podoby a projevuje se v samém srdci někdejší Středozemě, na Benešovsku.

Než Sauron nabere sílu k dalšímu ataku na lidstvo, je ochoten popovídat si se čtenáři Vosy a zodpovědět jim i ty nejvšetečnější dotazy.

Není žádný div, že se Sauron uvolil poskytnout rozhovor právě Vose na jazyku. „Píšete hodně o Petru Novotném, a to se mi líbí,“ prozradila na sebe celebrita, která za tisíce let své existence měla co do činění s dobytkem všeho druhu, Odulou počínaje a Glumem konče.

Čím se Sauron momentálně zabývá? Jak sám říká, ve volném čase objíždí republiku „se systémama“ a pořádá devastační open air parties. Co se práce týče, zvažuje právě nabídku jednoho nejmenovaného dominantního operátora pevných linek. Chcete-li se dozvědět více, zeptejte se Temného pána sami!

Otázky pro Saurona pište buď přímo do skřeků pod tímto článkem, nebo je posílejte na email ronnie@vosanajazyku.com. Rudé Oko se na ně podívá v neděli večer a v pondělí přineseme první odpovědi. Sauron laskavě přislíbil, že se vyjádří k jakémukoli tématu s výjimkou článků, které píše na Neviditelného psa politolog Jiří Pehe.

Autoři sedmi nejlepších otázek dostanou virus Ganda.A – stačí jen uvést email.

84 skřeků ztraceno

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno