Kdy naposled vám 47kilová sexbomba utrhla ruku?

0
2834
Vosa na jazyku logo

Včera jsem šel po ulici k našemu baráku a co se nestalo. Vůbec nic. Neskočila na mě žádná bojovnice v kůži, neubalila mi jednu do zubů, nesložila mě na zem do šikovně připravené louže od oleje a ani mi následně nepřerazila páteř jediným trhnutím ňader.

Není žádný div, že se to nestalo, protože takové kraviny se dějí pouze ve světě zhulených scénáristů z Hollywoodu, kterým jejich producenti poručili dělat politicky korektní filmy. Cílem je přesvědčit nás, že ženy jsou i v tomhle naprosto rovnocenné mužům a že subtilní 47kilová blondýnka dokáže běžně vykostit pět padouchů, kdykoli na to přijde.

Není to jen Xena – ta ještě uznávám vypadá jako kombajn – a nejsou to jen Charlieho andílci, je to v poslední době každý druhý americký film. Všude je postava nějaké té heroiny, která díky tuhému tréninku na tajné vojenské akademii organizované společností Yves-Saint Laurent (modeling pro tuto firmu slouží hrdince jako dobrý krycí job) bez problémů zlikviduje teroristické komando, přičemž v přestávkách mezi údery ještě stihne dávat nezapomenutelné hlášky plné suchého humoru.

Ale no tak. Prosím. Uvědomme si všichni, jak nehoráznou blbost se nám to snaží nakecat a jak by takový boj asi vypadal ve skutečnosti. Troufám si zmydlit kteroukoli představitelku serveru Feminismus.cz, která by mi snad chtěla přijít dokázat, že na těchto filmech pro retardy je něco pravdy. Kdyby na to přišlo, se svou mužskou vahou a silou bych klidně nastrkal do popelnic třeba pět bojovnic, scénář nescénář. V Americe bych to pravda měl trochu těžší – sám jsem průměrnou hmotnost penzistek na Floridě šacoval na 130 kg – ale tyhle bečky zase nemají žádnou fyzičku. A i kdyby na mě pustili někoho mongoloidního jako Lucy Liu, počítám, že bez opory digitálních efektů by mi jednou doskočila k pěsti a byl by konec.

Dávat do filmů silné ženy je idiotská móda posledních let a doufám, že její viníci brzy přijdou do pekla, protože tak lživou propagandu svět neviděl od posledního projevu George W. Bushe. Všímejte si – je to docela normální přesvědčovací kampaň, která má zblbnout lidi jako pozitivní diskriminace a přesvědčit malé holčičky, že z nich vyrostou ocelové ingoty. Teď už v Hollywoodu prakticky nejde poslat výpravu do džungle, aby jí nevelela atraktivní 26letá absolventka Harvardu a doktorka všech věd, která se v případě potřeby promění v smrtící mašinu s fantastickým sex-appealem. Na můstku každé vesmírné lodi je silná upjatá žena, které všichni říkají kapitáne, i když vypadá, že ve škole dostávala z matematiky předčasné měsíčky a že slovo kvantový skok jí vyhláskovali tři dny před natáčením. Je to svinstvo.

každý z nás by přepral celou rotu Women of Power a pak by je rozemlel do psího žrádla

66 skřeků ztraceno

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno