#25 Bratři

4
4657

Nezlobte se, že sem ta auta tak valím, ale já je prostě miluju. Na pár dní se tihle dva sešli – starší a mladší brácha, two brothers from different mothers, jak říkají Angličani, dva bratři s různými matkami… Raptor už má oranžovou exportní značku, jak vidíte, protože příští týden odplouvá lodí do Bremerhavenu a z něj pak do Česka.

Mám je oba strašně rád, už jsem beznadějně pickupovej. I na Facebooku už sleduju hlavně skupiny s krásnými pickupy z padesátých let – jednou musím nějaký získat. Jinak musím říct, že ta auta jsou překvapivě rozdílná. Jestli jsem si myslel, že TRX bude prostě silnější Raptor, tak jsem se velice pletl. Odlišnější snad ani být nemůžou.

Raptor je vesnický pořez, nevycválaný a hrubý, ale odolný, poctivý a čitelný. Porval se v hospodě už stokrát, nemá na to školy, ale umí to se židlí, nožem, pěstí… Naproti tomu TRX je frajer z města, svaly má z posilovny a chodí na lekce boxu. V reále je mnohem jemnější… S Raptorem jsem hned chtěl do pouště a od první sekundy jsem cítil, že je to jeho království, s TRX cítíte, že brát ho do písku je „škoda“. Cítí se nejlíp ve městě, kde je komfortní a tichý… Když se podívám na náš reálný život a jeho skladbu, tak 95 % času je TRX lepší volba… ale kvůli těm 5 procentům budete milovat Raptora. Mám je rád oba a jsem rád, že je můžu poznávat.

Musím z toho udělat pořádnou recenzi…

4 komentářů

  1. Ano, chci recenzi alespon na 10 normostran =)
    Doufam, ze se tam dostanete na tema barvy karoserie,
    protože ta černá do rozpálené pouště se mi zdá jako pekelná volba.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno