No jo, je to tak. Od července se vracím domů; po devíti letech u Vodafonu měním tričko a nastupuju k T-Mobilu. Zároveň se taky logicky stěhujeme z Maďarska zpátky do ČR.

Jak se taková věc semele? Nebudu si vymýšlet žádná sofistikovaná zdůvodnění ani povídání o tom, že po tak dlouhé době potřebuju změnu a že u Dunaje je moc komárů atd. atd. (i když teda ti komáři tu jsou!) T-Mobile mi prostě udělal nabídku, která se nedala odmítnout, jak říkal kolega Corleone. A tak do toho jdu a těším se. S Vodafonem jsem to udělal pěkně transparentně, všechno jsem jim tady řekl, dohodli jsme se, s vedením českého Vodafonu jsem se taky hezky rozloučil a je to. Byli jsme a zůstáváme přáteli – ono to po těch letech ani jinak nejde.

Lidi v T na mě udělali skvělý první dojem, myslím, že si mi tam bude líbit. Je jasný, že je to jiná firma a má trošku jiná očekávání – nečekejte proto prosím žádné blázniviny v TV. Ale se zbytkem komunikace si opravdu zkusíme pohrát, ať je všechno co nejlepší pro zákazníka. To je taková jediná zásada, které si vážně držím, a chci to tak nechat. Tak mi prosím držte palce a těm v T taky, ať jsou se mnou spokojení.

7 komentářů

  1. Václave, díky, fakt si toho od tebe vážím. Nebo vlastně od vás. (Už je načase, abychom oficiálně přepli na tykací mód…:-)) Doufám, že se zase brzo uvidíme.

  2. Omlouvám se za OT, můj zájem směřuje k autu 2.0 FSI v roce 2007. Domnívám se, že teď asi patří mně, a chtěl bych položit pár otázek (přes mail). Moc díky.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno