V květnu jsme se rozhodli dát našemu buranskému životu nějakou tu kultůru a vyrazili jsme do Ameriky. Však to znáte – zaúpět si trošku mezi imperialisty a nastavit zrcadlo jejich prohnilému životnímu stylu. Vzali jsme s sebou i mou mámu, protože jsme ji vždycky chtěli vzít na pořádný výlet a protože když už, tak už.

Čekali jsme, že to v Americe bude pěkný – vždyť tam žil Vinnetou a Forrest Gump- ale že to bude až tak pěkný, to nás přece jen překvapilo. Letěli jsme z Budapešti do Los Angeles a pak jsme se poflakovali po jižní Kalifornii, Nevadě, Utahu a Arizoně. I do toho Mexika jsme skočili, ale spíš jen abychom se přesvědčili, že je tam fakt bordel. Zažili jsme všechno to, na co jsme se tak těšili. Celé dny v poušti a celé večery v bazénu, krásná velká auta a krásné malé silničky, mexikánskou kuchyni a indiánské rezervace a konečně pořádné porce pití v restauracích. A skvělé lidi, kteří se k nám chovali taky jako k lidem. Nebylo by od věci zkusit to zavést taky u nás v Evropě – myslím úsměv a tak – ale asi by to bylo moc drahý. V každém případě to byl parádní výlet a všichni jsme si řekli, že za nějaký čas musíme do USA zpátky.

» Prohlédněte si celou galerii na SmugMugu

Malá ochutnávka zde

6 komentářů

  1. Uplne, ale fakt uplne nahodou jsem se sem dostal (jak jinak).
    A musim rict, ze tenhle pan fotit umi! :o) Jo kreativec je poznat i v pohledu hledackem… ;o)
    At se dari!

  2. Musim podekovat. Do US jsem se uz nejakou dobu chystal. Nakonec, i inspirovani temito fotkami, jsme v cervnu vyrazili. Klasicky – jihozapad – asi podobna cesta. Uplne me uchvatily fotky z Upper Antelope, takze jsme canyon take zaradili na program. Jen tam chybelo varovani pred akutnim nebezpecim uslapani :)

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno