V polovině května jsme pobyli pár dní v Barceloně a natáčeli tam nějaké ptákoviny s Angry Birds. Bude to mezinárodní kampaň, která poběží asi v 8 zemích, ale my jsme byli tzv. lead country, takže za to jako můžem. Natáčení byla paráda. Já tuhle hru miluju i v malém na iPadu, takže aby se mi nelíbila, když se postaví přes celé náměstí!

Jen pro zajímavost, ptáci byli asi 80 čísel až metr velcí a zatraceně těžcí. Vystřelovaly je vzduchové kanóny, které jsem si taky extra vyfotil. Exploze černých ptáků byly opravdu reálné a lidi se lekali jak blázen. Prvních pár výstřelů jsme krutě přestřelili, takže opeřenec letěl dobrých 20 metrů za konstrukci až k (dobře pojištěným) autům. Pak už jsme se ale trefovali jak zkušení vrhači.

Malá upoutávka, kterou jsme dali dohromady přes noc na place…

1 komentář

  1. […] Pred pár dňami sme na našej stránke ukázali video, v ktorom spoločnosť T-Mobile spravila repliku najpopulárnejšej hry pre Android a iOS – Angry Birds. Ľudia sa mohli zabaviť na lietajúcich a vybuchujúcich vtákoch v nadživotnej veľkosti. Len málo kto vie, že túto akciu mali na starosti práve naši českí susedia.Viac fotiek z natáčania si môžete pozrieť aj na stránke http://www.jarosovi.cz. […]

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno