Tenhle post píšu speciálně pro uživatele Michal Horáček.

Dneska jsem si totiž nad Facebookem uvědomil, co mi vlastně u prezidenta Zemana chybí NEJVÍC. Pozor, nechci opakovat ty stokrát omleté (ač pravdivé) pindy o tom, jak sem tahá ruské móresy, jakými tajtrlíky se obklopuje, že nejezdí přednášet do Silicon Valley jako pan Kiska a jak mu to sekne na tom korábu od Gumotexu Břeclav. To jsou všechno jen derivace a nemá cenu se o tom hádat.

Obrovský, snad základní problém Miloše Zemana je v tom, že on NEDÁVÁ SVÝM LIDEM RADOST. Myslím tím tak obyčejně, po prezidentsku. Jako že někam přijede a pozvedne holčičku tak, že by se u toho překvapeně a šťastně usmála, nebo že kopne klukům zpátky odražený balón. Nebo že vystoupí na nějaké super akci a řekne lidi, tohle se vám strašně povedlo, já jsem na ten náš národ hrdý, vždyť my děláme věci skvěle a zítřek bude ještě lepší. Protože i když je to třeba napůl divadlo, tak je to divadlo krásné a každý z nás ho občas potřebuje, protože jinak ho deprese sežerou. Tohle třeba dělá výborně Obama, a i když s ním v miliónu věcí můžeme nesouhlasit, tak jedná jako PREZIDENT.

Miloš Zeman sice je nebo byl vrcholně inteligentní, ale on i tu republiku objíždí jako nějakou Sarkasmus Tour a i na náměstí musíte trnout, které paní zase řekne, že je z nějakých dvakrát rozvedených poměrů. Ten chlap už prostě ze sebe vytřepal i poslední kapky radosti, jestli je kdy měl. A to všechno ostatní už se z toho jen odvíjí.

Pane Horáčku, na tenhle flek potřebujeme někoho, kdo tu radost má. Věřte mi, že to nakonec udělá celý ten rozdíl. Děkuji.

Původní odkaz na Facebooku. 2.2k lajků, 158+ sdílení.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno