Děsně se omlouvám, že tenhle web v poslední době trošku flákám. Ale jsme teď trošku v pohybu a děláme jednu ptákovinu za druhou. Zrovna teď před pár dny to na nás nějak přišlo a koupili jsme takový starší domek v Benešově. A když už jsme byli v tom, tak jsme přesně o 24 hodin později prodali náš benešovský byt.  Takže teď se musíme hbitě přestěhovat, naplánovat rekonstrukci a zprznit domek nějakým tím podnikatelským barokem. Jestli vám někomu zbyla plastová okna se zlatými mřížemi a bílí sádroví lvi na sloupky od vrat, tak prosím dejte vědět, bereme všechno. A web zase začneme dělat trošku poctivěji – tak slibujem.

Benešovský byt – poslední fotka z inzerátu. Tak čau, měli jsme tě rádi!

Byt v Benesove

Praha 9 – Klánovice

Zahrádku v Klánovicích si necháváme, ba dokonce na ní vyvíjíme i jakési zušlechťující aktivity, jak dokládají dvě momentky níže. Ale koupě domku v Benešově znamená, že v Klánovicích hned tak stavět nebudeme. Což je samozřejmě trošku šílené, protože na Klánovice už máme zpracovaný projekt i stavební povolení. Ale my jsme holt vždycky byli trošku magoři. Naše povýšení na velkoměstské sekáče se tedy odkládá a my opět zůstáváme benešovskými dacany, z čehož se už asi nevyhrabem.

Tahání řepy. Takto si naše rodina představuje tzv. práci.

Aktualizace z 25.11.2011

Ha, změna. S námi se člověk nenudí. Benešovský domek prodáváme – nechali jsme si udělat rozpočet a náklady na rekonstrukci v našem stylu by byly příliš vysoké. Vracíme se tedy k našemu evergreenu v Klánovicích, které jsou nám zjevně souzeny. Benešovské intermezzo se nám však vyplatilo – díky němu jsme potkali dobré dodavatele, nechali jsme si udělat nový projekt a myslíme si, že proti původním plánům s arch. Cajthamlovou ušetříme podstatnou částku.

3 komentářů

  1. Pěkně, a co fotka nového? Jinak gratulace, kulové blesky udržují člověka v tempu a jeho tlak na patřičné výši, takže se nezanáší tepny a nezkracují žíly. Je to zdravé a kreditky i to taky většinou užívají.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno