Dobrá zpráva – Bea začala vážně mluvit o tom, že bychom mohli mít druhé mimino! To se mi líbí. Hned jsme začali přemýšlet, jak by se mrňous mohl jmenovat. I na druhý pokus jsem svolný jít do nějakého toho maďarského extrému. Proč taky ne, no vážně, proč ne? S Timi to taky nedopadlo špatně a kolik bodů mi to získalo u tchyně a tchána!

Holčička by se mohla jmenovat třeba Emöke, což samozřejmě zní trochu uhozeně, ale už od Škvoreckého Legendy Emöke se mi to strašně líbilo. Ještě před třemi roky nebyla Bea velkou fanynkou Emöke, ale teď už by mi to dovolila. Dále se mi líbí Enikő; Bea má zase ráda Ildikó. To všechno jsou ještě velmi přijatelné, téměř až kosmopolitní návrhy. Taková Gyöngyi, to by bylo teprve peklo! Kolikrát by to holka asi musela v životě hláskovat někomu za přepážkou? Ale takoví teroristi samozřejmě zase nejsme.

S klukem by to bylo těžší. Není zase tolik maďarských jmen, která vypadají k světu a dají se zapsat do matriky v ČR. Dosavadní favorit je asi Lóránt, kterého jsme měli připraveného už v roce 2005, když se narodila Timi. No uvidíme, snad to ani nebude potřeba. Oba bychom po zkušenosti s Timi chtěli radši holčičku.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno