Tak dnes jsem poprvé vkročil do nového kanclu v Istanbulu. Dali mi notebook, kartičku, Blackberry – prostě všechno, co je potřeba. Na vizitce mám titul Pazarlama iletişimi bölüm başkanı, což mi připadá jako z Alibaby a 40 loupežníků. Pro zaryté etymology: první slovo, „pazarlama“, znamená marketing a můžete v něm vidět ozvěnu klasického tureckého „pazaru“, tedy trhu. Kterýžto taky dneska večer poprvé navštívím. No nádhera.

7 komentářů

  1. No, ten „pazar“ znám, „lamu“ taky. Dobře nás tu houpeš, že „pazarlama“ je marketing. Určitě to je „ňouma obchodník“ :-)

  2. Zdravím, pane Jaroši, prý jezdíte v Istanbulu firemním autem jako jeden z mála cizinců:) Je to tam fakt tak strašidelný? Největší šílenosti jsem zažil v Paříži na krůháčích, kde nejsou vyznačené pruhy a to jich tam je požehnaně. Jinak se mi líbili (vlastně stále líbí) vaše nápady v rámci marketingu & PR Vodafone ČR. Pravda, že nevím, za čím vším stojíte, ale každopádně držím palce, ať se v Turecku taky líbíte.

  3. Yarine, díky moc! Řízení tady je fakt zážitek, ale zatím jsem jen jednou při parkování ťuknul autem o obrubník, nic horšího. :-) Snažím se tu, s první kampaní jsem zrovna měl životní kliku, prohlásili ji tady v novinách za kampaň roku, takže začátek nebyl špatný. Ale uvidíme, radši se držím při zemi…

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno