Dneska jsme natáčeli s Tomášem Rosickým, Michalem Kadlecem, Tomášem Necidem a dalšími kluky z repre. Myslím, že to bude parádní film. Chtěli bychom ho začít pouštět koncem března, až budeme hrát se Španělskem – no a potom furt až do mistrovství, kam samozřejmě postoupíme. Teda snad.

Tomáš Rosický gettng his make upTomáš Rosický v péči maskérky

Točili jsme v Hiltonu v Pobřežní, borce jsme měli půjčené na tři hodiny, ale samozřejmě jsme o půl hoďky přetáhli. Slunce svítilo jak zjednaný, nálada byla super – snad se to odrazí i na filmu. Kluci hráli dobře (a to nemyslím s míčem) a byli úplně fajn – na Tomášovi se mi zase potvrdilo, že čím větší je člověk hvězda, tím příjemněji se s ním pracuje. Tuhle zkušenost už mám s Chuckem Norrisem, Lewisem Hamiltonem a podobnými týpky v Turecku a Maďarsku.

Jen v jednom okamžiku nám trochu zatrnulo. V reklamě budou kluci kopat ze střechy míč – dolů do davu, ale víc nechci prozrazovat. Za tím účelem jsme měli míč připoutaný na provázku, aby jen přelít zábradlí a dal se snadno vytáhnout zpátky. Věc byla dobře vyzkoušená, asistent režie hrdě ukázal Tomášovi, jak to kopnout, pak se míče chopil Tomáš a lup – hned napoprvé do toho třísknul tolik, že mičudu urval. Míč slítnul ze střechy až na Rohanské nábřeží, kde zrovna kráčel jakýsi nevinný kolemjdoucí a parkovala nějaká audina. Pána míč nezasáh, ale na auto si skočil, naštěstí beze škod. Chodec i řidič koukali jak zjara, až je napadlo zvednout oči až k nám. Tomáš se vyklonil přes zábradlí a volal na ně, ať nám mičudu hoděj zpátky – což bylo samozřejmě vzhledem k výšce docela vtipný. Chlapi ovšem Rosického nepoznali, sbalili míč a šli si po svých – asi se nikdy nedozvědí, že je mičudou trefil náš nejlepší záložník…

1 komentář

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno