V červnu jsem byl na 2týdenní dovolené doma v ČR (a doma v Rumunsku). Při té příležitosti jsem jednou šel po Radlické ulici na Andělu, z okna na mě bafnul pan Kubík, že jim tam stojí kamery, na čočky padá prach a jestli bychom prý nemohli natočit malý rozhovor. No, takhle přesně to nebylo, ale malý rozhovor jsme natočili.

Tady máte odkaz na stránkách Seznamu.

Byla to moc příjemná zkušenost a mají v tom Seznamu skvělý tým. Akorát jednu věc bych měl opravit – p. Babiš mi nikdy nenabízel práci na kampani, jen na té jeho knize – snažil jsem se to v rozhovoru říct přesně, ale soudě podle titulku jsem to asi nedokázal.

Natáčeli jsme 3. července a na web to šlo 11. 7. – to si sem poznamenávám pro úžely Samožerbuchu.

2 komentářů

  1. Chlape, nevím, zda je to dokonalý produkt sám sebe (marketingu) a nebo je to pravdivej dojem, ale na to, jak jste úspěšnej a bohatej, působíte neuvěřitelně skromě, uvěřitelně a pohodově. Držím vám palce a doufám, že do politky nepolezete a pokud náhodou ano, že zůstanete stále sám sebou.

  2. Pane Jaroši, když se řekne marketingový odborník, představím si šmejda. Šmejda, který skvěle prodává iluze (třeba něco důchodcům, nebo Eskymákům bezva ledničku, za kterou s dobrým pocitem utratí celoživotní úspory). Od takovýchhle lidí prchám co nejrychleji, protože je mně líto času se jich zbavovat. A jestli děláte rozhovory s duem Kubík/Slonková, tak mně z toho vychází, že se chytáte jakéhokoliv novinářského póvlu, což snad normální lidi prokouknou a náležitě Vaše politické ambice ocení. Z toho, co o Vás vím, nesaháte panu Babišovi ani po kotníky, jen se o něj umíte otírat (v duchu školy Kubík/Slonková).

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno