Timi tuhle zničehonic řekla, že nemá ráda čtvrtek. Proč, zeptal jsem se jí, vždyť čtvrtek už je konec týdne, už se můžeš těšit na víkend, jestli ti jde o to. A ona na to – nemám ráda čtvrtek, protože je to jediný den v týdnu, kdy není matematika. Já mám nejradši matematiku.

Potěšilo mě to, to musím přiznat. Takovou holčičku jsem vždycky chtěl. Matematika je přece jen nejčistší a nejušlechtilejší věc, co se ve škole učí. A Martínek bude v tomhle stejnej, už teď je to maniakální počtář. Mám z těch lumpíků radost.

Tímea Jarošová. Martin Jaroš

3 komentářů

  1. Dokud jsem neměl děti, tak jsem nad podobnými příspěvky zvracel. Teď mi připadají prima. Dokoce mi ty děti připadají pěkné, a to i přes to, že nejsou moje. To jsou konce ;-).

  2. No jo, vím, jak to myslíte. Já jsem se taky dřív smál maddoxovi, když dělal kruté recenze neobratných dětských malůvek. A teď už bych se tomu prostě nesmál. Člověk holt časem blbne, měkne nebo moudří – ať si každý vybere.

    • Blbne, měkne a nebo moudří to nevím, ale v každém případě jsem rád, že moji rodiče nevystavovali moje dětství někde na internetu. Je fajn, že se chceš podělit o svůj život s otatníma, ale nikdy nevíš ke komu a kdy se informace o tvojí rodině dostanou a jak s nima naloží.

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno