Bea a Timi v ráji žen – nákupní galerie Vittoria Emanuela II

Nákupy v Miláně, Beata Jarošová
O víkendu jsme byli v Miláně a bylo to pěkný. Nevím, jak to ta Itálie dělá, ale vždycky nám zvedne náladu. Já jsem si užil skvělou zmrzlinu jako vždycky. Timi si dala podle vlastních slov nejlepší špagety v životě (v restauraci Da Puccini, na TripAdvisoru 3. nejlepší z 2011 milánských restaurací, přitom sakra rozumné ceny), Bea si užila nakupování, no a Martínek dostal aspoň plyšovou želvičku. Od hodných prodavaček za to, že jim v obchodě vyhláskoval značku a přečetl všechny cedulky v okolí. Italky běhaly okolo, spínaly ruce a volaly Tre anni, tre anni. Kluk holt čte rád, stejně jako kdysi Timinka. Když jsem ten úspěch viděl, chtěl jsem ještě stejný trik zahrát třeba v obchodě Gucci, ale kluk se nějak nemohl dostat přes G, takže nemám nic.

Na fotkách je hlavně Dóm, Galerie Viktora Emanuela II., hrad Sforzů (Castello Sforzesco) a trochu překvapivě i běžkaři na umělém sněhu v parku Sempione.
[smugmug url=“http://jarosovi.smugmug.com/hack/feed.mg?Type=gallery&Data=21148660_4HCrC2&format=rss200″ imagecount=“12″ start=“1″ num=“12″ thumbsize=“Th“ link=“image“ captions=“false“ sort=“false“ window=“false“ smugmug=“false“ size=“X3″]

1 komentář

  1. koukám, že Italové a Češi mají k sobě skutečně blízko: oba národy s oblibou blbnou s umělým sněhem v nízkých nadmořských výškách ;-)

Přidat komentář

Váš komentář
Jméno