Vojta Kotek 1

První tři kousky z naší nové kampaně s Vojtou Kotkem. Nejvíc se mi líbí ten třetí, i když je teda trošku krutý. Mimochodem, Vojta je opravdu fajn člověk a chytrej je jak opice. To samý Lukáš Pavlásek z pořadu Na stojáka. Točil to borec Dan Růžička.

Vojta Kotek a benchpress

Vojta Kotek a rotoped

Vojta Kotek a chytré telefony

Momentka z natáčení

Vojta Kotek a benchpress

Točilo se v Mánesu, který jsme za tři dny přestavěli na posilovnu. Včetně položení podlahy, přidání baru a vymalování zdí.

Fitness in Manes, Prague

Rejža a Lukáš při práci

Dan Ruzicka a Lukas Pavlasek

Záběr, který se povede maximálně jednou za deset let

Martin Jaroš v akci

9 komentářů

 1. Milan Kuneš napsal:

  Musím přiznat, smál jsem se :)

 2. fremy napsal:

  První dvě mě také rozesmály. Jak mnoho lidí podotklo, nepatří mezi nejlepší nápady, ale vtipné jsou. Poslední fotka stojí za archivaci :D

 3. fandor napsal:

  Martine, co ty kožené kalhoty? :)))

 4. Vesničan napsal:

  Jsem asi málo náročnej, ale mně se líbí všechny tři víc, než ty Polívka x Kohák.

 5. Jarda Plesl napsal:

  Zdá se, že dlouhodobý pracovní pobyt mezi kreativci na tobě zanechal jisté stopy :) Kampaň je luxusní, to si snad ani thé-mobil nezaslouží!

  • admin napsal:

   Jardo, dík, od tebe mě to fakt těší. Asi jen mezi kreativci se ten život dá aspoň trošku žít… :-) A mezi novináři, to je jasný. Nezaslouží, no, chápu, jak to myslíš – ale snažím se prostě dělat co nejlíp pro lidi, kteří mi dali důvěru, živěj mě a chovaj se ke mně velmi slušně. Když mě budou chtít nějací jiní, pobavíme se, ale musím bejt fér… Znáš to, no.

Přidejte skřek